Categorieën in deze veiling

Motorfiets, fabr. HONA, type PAN-EUROPEAN, eerste inschrijving 21/2/1997, km-stand plm. 56.000, chassisnr. SC264400717, 1084cc, 74kW, alle doc. aanw.,...

Kavelnr: 1482-40
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €1000,00

Huidig bod: € 1300,00

Locatie: Denderleeuw

Bied mee

<1>

Categorieën in deze veiling