Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE MEER DAN 40 DIV. VOERTUIGEN EN OLDTIMERS EN DIVERSE GOEDEREN (DENDERLEEUW) (1620) > Sedan
Alle kavels Auto's Dubbel Gebruik Diversen Lichte Vrachtwagen Hatchback Motorfiets Oldtimers Restauratieprojecten Personenauto's Sedan Stationwagens
Alle Kavels Auto's Dubbel Gebruik Diversen Lichte Vrachtwagen Hatchback Motorfiets Oldtimers Restauratieprojecten Personenauto's Sedan Stationwagens
Sedan
Kavelnr: 1483-42 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €4500,00
Huidig bod: € 5400,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 1483-43 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2000,00
Huidig bod: € 2600,00
Alle kavels - Auto's Dubbel Gebruik - Diversen - Lichte Vrachtwagen - Hatchback - Motorfiets - Oldtimers - Restauratieprojecten - Personenauto's - Sedan - Stationwagens