Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Beitelsets
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
6 Delige hamer beitelset
Kavelnr: 2438-062 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Kavelnr: 2438-063 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
6 Delige beitel koevoet set
delige Type: beitel koevoet set Item 1: 1 koevoet Item 2: 1 puntbeitel Item 3: 1 vlakbeitel Item 4: 1 vlakbeitel Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-064 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 2438-065 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets