LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511)

Veiling informatie

Diverse nieuwe gereedschappen. Gratis leveriung. LEES DE VEILING INFO

Extra informatie

Dit betreft een veiling met gratis thuisbezorging in België en Nederland (m.u.v. eilanden). Uiterlijk 20 dagen nadat de betaling bij ons is toegekomen, worden de kavels bij U thuis geleverd. Betalingen dienen ons te bereiken uiterlijk op 05/12/2020.

Het kavel wordt verzonden naar het adres op de factuur. Controleer dus altijd of uw adresgegevens juist zijn op de factuur. Indien dit onjuist is dient u direct een mail te zenden naar info@vlavem.com o.v.v. factuurnummer en met de juiste adresgegevens. Ook dient u zelf de adres gegevens in uw Vlavem account aan te passen. Let op: het alleen aanpassen van de adresgegevens in uw account is dus niet voldoende.

OPGELET: BELGISCHE KOPERS GEREGISTREERD MET GELDIG BTW-NUMMER BETALEN VOOR DEZE VEILING GEEN BTW.

Datums

Tip! Klik op de datum om hem aan uw agenda toe te voegen.

Start:
maandag 16 november 2020
vanaf 14:30

Sluiting:
zaterdag 28 november 2020
vanaf 20:15

Kijkdag(en):
Geen

Ophaaldag(en):
Gratis leveriung. LEES DE VEILING INFO

Algemene informatie

Aantal kavels:
112

Catalogus:
Download hier de catalogus

Type veiling:
Openbare veiling

Verkoopmeester:
Vlavem. Neem contact op.

Herroepingsrecht:
N.V.T. Meer info...

Betaalwijze:
Enkel via overschrijving

Locatie

,

Categorie Einde vanaf Nog

Beitelsets

28 nov 2020 20:15

Bijlen

28 nov 2020 20:20

Borensets

28 nov 2020 20:25

Diversen

28 nov 2020 20:30

Gereedschappen

28 nov 2020 20:35

Hamersets

28 nov 2020 20:40

Kettingzagen

28 nov 2020 20:45

LED Werklampen

28 nov 2020 20:50

Moestuinbakken

28 nov 2020 20:55

Sneeuwfrezen

28 nov 2020 21:00

Vijlensets

28 nov 2020 21:05