Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Moestuinbakken
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Moestuinbak met gronddoek 1200x1200x18xm
1 stuks moestuinbak Type: met gronddoek Afmeting: 1200x1200x18xm Materiaal: geimpregneerd grenen Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-093 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 2438-094 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-095 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Moestuinbak duo met gronddoek 240x1200x18xm
1 stuks moestuinbak Type: duo met gronddoek Afmeting: 240x1200x18xm Materiaal: geimpregneerd grenen Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-096 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Kavelnr: 2438-097 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-098 Conditie: Nieuw
Moestuinbak trio met gronddoek 360x1200x18xm
1 stuks moestuinbak Type: trio met gronddoek Afmeting: 360x1200x18xm Materiaal: geimpregneerd grenen Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-099 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Kavelnr: 2438-100 Conditie: Nieuw
Moestuinbak hoekmodel met gronddoek 240x1200x18xm
1 stuks moestuinbak Type: hoekmodel met gronddoek Afmeting: 240x1200x18xm Materiaal: geimpregneerd grenen Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-101 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-102 Conditie: Nieuw
Moestuinbak quattromodel met gronddoek 480x1200x18xm
1 stuks moestuinbak Type: quattromodel met gronddoek Afmeting: 480x1200x18xm Materiaal: geimpregneerd grenen Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-103 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Moestuinbak eilandmodel met gronddoek 240x240x18xm
1 stuks moestuinbak Type: eilandmodel met gronddoek Afmeting: 240x240x18xm Materiaal: geimpregneerd grenen Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-104 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-105 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 60,00
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets