Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Bijlen
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Big Leaf bijl Prof 800g fiber steel
Big leaf Bijl Type: Prof 800g Afmeting: Fiber steel Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-015 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Kavelnr: 2438-016 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Big Leaf bijl Prof 1500g fiber steel
Big leaf Bijl Type: Prof 1500g Afmeting: Fiber steel Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-017 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kavelnr: 2438-018 Conditie: Nieuw
Big Leaf kloofbijl Prof 1000g fiber steel
Big leaf Kloofbijl Type: Prof 1000g Afmeting: Fiber steel Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-019 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-020 Conditie: Nieuw
Big Leaf kloofbijl Prof 2200g fiber steel
Big leaf Kloofbijl Type: Prof 2200g Afmeting: Fiber steel Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-021 Conditie: Nieuw
Big Leaf bijlenset Prof fiber steel
Big leaf Bijlenset Type: Prof Afmeting: Fiber steel Item 1: 1 stuks bijl 800g Item 2: 1 stuks bijl 1500g Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-022 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Kavelnr: 2438-023 Conditie: Nieuw
Big leaf Bijlenset Type: Prof Afmeting: Fiber steel Item 1: 1 stuks klofbijl 1000g Item 2: 1 stuks klofbijl 2200g Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-024 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Kavelnr: 2438-025 Conditie: Nieuw
Big leaf Bijlenset Type: Prof Afmeting: Fiber steel Item 1: 1 stuks bijl 1500g Item 2: 1 stuks klofbijl 2200g Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-026 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 37,00
Kavelnr: 2438-027 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets