Kavelnr: 2438-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Kavelnr: 2438-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

gereedschap trolly professioneel Voorzien van: 4 vakken gevuld met gereedschap zie foto Conditie: Nieuw

Kavelnr: 2438-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 85,00

doppendoos 108 delig Voorzien van: slagvast koffer Conditie: Nieuw

Kavelnr: 2438-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Kavelnr: 2438-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Stahl-kaizer Beitel en doorslagen set Type: Prof Afmeting: 28 delig in opbergmap Conditie: Nieuw

Kavelnr: 2438-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Kavelnr: 2438-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

stalhkaizer sleutelset Type: 50 delig Voorzien van: opbergzak Conditie: Nieuw

Kavelnr: 2438-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

tapsnijset met linkse tapset Conditie: Nieuw

Kavelnr: 2438-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Kavelnr: 2438-067

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets