Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Gereedschappen
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Stahl-Kaizer verstelbare moersleutelset Prof 4 delig in opbergmap
Kavelnr: 2438-007 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kavelnr: 2438-008 Conditie: Nieuw
Gereedschap trolley professioneel
gereedschap trolly professioneel Voorzien van: 4 vakken gevuld met gereedschap zie foto Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-009 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 85,00
Doppendoos 108 delig
doppendoos 108 delig Voorzien van: slagvast koffer Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 37,00
Kavelnr: 2438-011 Conditie: Nieuw
Stahl-Kaizer beitel en doorslagen set Prof 28 delig in opbergmap
Stahl-kaizer Beitel en doorslagen set Type: Prof Afmeting: 28 delig in opbergmap Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-012 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Kavelnr: 2438-013 Conditie: Nieuw
Stalhkaizer sleutelset 50 delig
stalhkaizer sleutelset Type: 50 delig Voorzien van: opbergzak Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-014 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 70,00
Tapsnijset met linkse tapset
tapsnijset met linkse tapset Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-066 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Kavelnr: 2438-067 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets