Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Kettingzagen
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Platinum ketingzaag 52cc 2,2kw blad 50 cm
Platinum Ketingzaag Type: 52cc 2,2kw Afmeting: blad 50 cm Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-003 Conditie: Nieuw
Biedingen: 6 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 95,00
Kavelnr: 2438-004 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 80,00
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets