Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Borensets
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Metaal borenset 8 delig, in alum koffer
metaal borenset Type: 8 delig, in alum koffer Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-111 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kavelnr: 2438-112 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets