Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE NIEUWE GEREEDSCHAPPEN (GRATIS LEVERING) (2511) > Sneeuwfrezen
Alle kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Alle Kavels Beitelsets Bijlen Borensets Diversen Gereedschappen Hamersets Kettingzagen LED Werklampen Moestuinbakken Sneeuwfrezen Vijlensets
Sneeuwfrees 2000w 43cm
Sneeuwfrees Type: 2000w Afmeting: 43cm Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2438-001 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Kavelnr: 2438-002 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Beitelsets - Bijlen - Borensets - Diversen - Gereedschappen - Hamersets - Kettingzagen - LED Werklampen - Moestuinbakken - Sneeuwfrezen - Vijlensets