Home > Oude veilingen > MEGA ZOMER VEILING VAN TUINHUIZEN, SPEELTOESTELLEN, HEKWERK, AANHANGWAGENS, GEREEDSCHAPPEN, ENZ. (NEDERWEERT (NL)) (2212) > Diversen
Alle kavels Aanhangwagens Buitenverblijf Carports Dakgoot Sets Diversen Douglas Buitenverblijf Gaashekwerk Gereedschappen Hekwerk Dubbelstaaf Hoekpalen T.B.V. Hekwerk Kapschuren Kapschuur Constructie Muurlijsten Overkappingen Overkappingen Douglas Speeltoestellen Tuin Zadeldak Constructie Zijwanden Tuinpoorten En Toebehoren
Alle Kavels Aanhangwagens Buitenverblijf Carports Dakgoot Sets Diversen Douglas Buitenverblijf Gaashekwerk Gereedschappen Hekwerk Dubbelstaaf Hoekpalen T.B.V. Hekwerk Kapschuren Kapschuur Constructie Muurlijsten Overkappingen Overkappingen Douglas Speeltoestellen Tuin Zadeldak Constructie Zijwanden Tuinpoorten En Toebehoren
Sfeer haard
Aantal: 1Merk: stalhkaizerProductnaam: sleutelsetType: 50 deligVoorzien van: opbergzakConditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0305 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Locatie: Nederweert
Houtstove 5,85 kw 125m3 vrijstaand
Kavelnr: 2116-0367 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Kavelnr: 2116-0368 Conditie: Nieuw
Keukenmachine mixer combi 2000w
Kavelnr: 2116-0374 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €85,00
Huidig bod: € 85,00
Royalty Line bestek 25 delig in lux koffer
Kavelnr: 2116-0379 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Lamp
Kavelnr: 2116-0394 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 2116-0395 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0396 Conditie: Nieuw
Sfeer hard bio-ethanol wandhaard 90x60x50cm
Kavelnr: 2116-0440 Conditie: Nieuw
Rolwielschoenen
Aantal: 1Productnaam: rolwielschoenenmaat: 40Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0444 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 2116-0445 Conditie: Nieuw
Mt Logic dect telefoon set 4 delig
Kavelnr: 2116-0931 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Kavelnr: 2116-0932 Conditie: Nieuw
4 Audio Sonic bluetooht speaker wifi 1 set van 4 st
Kavelnr: 2116-0934 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0935 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0936 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0937 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0938 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0939 Conditie: Nieuw
4 Decoratie Beeld met dolk
Aantal: 4Productnaam: Decoratie beeldType: met dolkConditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-0999 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-1000 Conditie: Nieuw
Decoratie Zwaard 100 cm lang
Productnaam: Decoratie zwaartModel: 100 cm langConditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-1001 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 2116-1002 Conditie: Nieuw
Decoratie dolkenset
Productnaam: DecoratieType: dolkensetConditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-1003 Conditie: Nieuw
2 Sneeuwslee
Aantal: 2 stuksProductnaam: sneeuwsleeConditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-1678 Conditie: Nieuw
3 Sneeuwslee
Kavelnr: 2116-1679 Conditie: Nieuw
4 Sneeuwslee
Kavelnr: 2116-1680 Conditie: Nieuw
4 handvat 19cm
Aantal: 4 stuksProductnaam: handvatAfmeting: 19cmMateriaal: kunststofConditie: NieuwProductbeschrijving: incl. bevestigings materiaal
Kavelnr: 2116-2072 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-2073 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-2074 Conditie: Nieuw
Krijtbord met klok 60x50cm
Productnaam: krijtbordType: met klokAfmeting: 60x50cmConditie: Nieuw
Kavelnr: 2116-2706 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Aanhangwagens - Buitenverblijf - Carports - Dakgoot Sets - Diversen - Douglas Buitenverblijf - Gaashekwerk - Gereedschappen - Hekwerk Dubbelstaaf - Hoekpalen T.B.V. Hekwerk - Kapschuren - Kapschuur Constructie - Muurlijsten - Overkappingen - Overkappingen Douglas - Speeltoestellen - Tuin - Zadeldak Constructie - Zijwanden - Tuinpoorten En Toebehoren