Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. NIEUWE ELEKTRISCHE FIETSEN (DENDERLEEUW) (3629) > Mountainbikes
Alle kavels Elektr. Damesfietsen Elektr. Herenfietsen Elektr. Vouwfiets Mountainbikes
Alle Kavels Elektr. Damesfietsen Elektr. Herenfietsen Elektr. Vouwfiets Mountainbikes
Mountainbike
Mountainbike, ARROW, alu kader, 27 versnellingen
Kavelnr: 3613-12 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €140,00
Huidig bod: € 150,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 3613-13 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €140,00
Huidig bod: € 140,00
Kavelnr: 3613-14 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3613-15 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3613-16 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Elektr. Damesfietsen - Elektr. Herenfietsen - Elektr. Vouwfiets - Mountainbikes