Home
Alle kavels Elektr. Damesfietsen Elektr. Herenfietsen Elektr. Vouwfiets Mountainbikes
Div. elektr. heren- en damesfietsen
Tip! Klik op de datum om hem aan uw agenda toe te voegen.
Start: woensdag 27 april 2022vanaf 10:30
Sluiting: dinsdag 10 mei 2022vanaf 18:30
Kijkdag(en): dinsdag 10 mei 2022van 11:00 tot 12:00
Ophaaldag(en): dinsdag 17 mei 2022van 10:00 tot 12:00
Aantal kavels: 16
Catalogus: Download hier de catalogus
Type veiling: Openbare veiling
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet.
Sluiten
Verkoopmeester: Vlavem. Neem contact op.
Betaalwijze: Enkel via overschrijving
Thonlaan 4 9470, Denderleeuw